OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY „EKO-PLANETA”

33 uczniów naszej szkoły brało udział w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego pisząc test w dwóch kategoriach wiekowych: „Maluch” klasy III i IV oraz ....

„Adept” klasy V i VI. Konkurs ma na celu upowszechnianie wiedzy o ochronie środowiska i propagowanie osiągnięć związanych z ekologią i sozologią.

Dzieci biorąc udział w tym konkursie rozwijają swoje zainteresowania przyrodnicze oraz mają możliwość zaprezentowania zdobytej wiedzy. Najlepsi uczniowie w szkole, którzy zajęli I miejsce otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, wyróżnieni dyplomy z wyróżnieniem a pozostali uczniowie dyplomy uznania.

I miejsce w kategorii „Adept”  – Szymon Dawidczyk kl. Vb – op. Tomasz Skwierczyński

- I miejsce w kategorii „Maluch”  – Marta Pękul kl. IVa – op. Ewa Landoch

„Maluch”

Wyróżnienia:

Klasa III a – Remigiusz Gurbała, Kinga Ostrowska, Patryk Giza, Michał Łubiński  – op. Hanna Ambroziak

Klasa III e – Oliwia Szulc – op. Bożena Rozenek

Klasa IV a – Igor Szewczyk, Antoni Lisek – op. Ewa Landoch

Klasa IV b – Piotr Zaniewski, Julia Borek, Zuzanna Skoczeń, Zuzanna Kulesza, Maksymilian Jakacki, Milena Pieńczuk – op. Ewa Landoch

„Adept”

Wyróżnienia:

Klasa V a – Adam Jarosz – op. Tomasz Skwierczyński

Klasa VI a – Mateusz Borucki, Dominika Brejnak,  – op. Monika Chełmicka

Klasa VI b – Kacper Księżak, Szymon Laskowski, Adam Pietrzykowski, Piotr Twardo - op. Monika Chełmicka

Klasa VI c -  Paulina Szewczyk, Krystyna Książek - op. Ewa Landoch

Klasa VI d -  Weronika Chodkowska – op. Ewa Landoch

Życzę kolejnych sukcesów w następnej edycji konkursu.

Szkolny koordynator konkursu - nauczyciel przyrody Ewa Landoch