Ogólnopolski Konkurs Historyczny.

30 maja 2014 r. w Muzeum Wojska Polskiego, w Warszawie odbyło się uroczyste

podsumowanie III wojewódzkiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 – 1945. Polski czyn zbrojny w okresie II wojny światowej”  w roku szkolnym 2013/2014, połączone z wręczeniem laureatom i finalistom zaświadczeń i dyplomów.

Wśród nagrodzonych znalazł się uczeń naszej szkoły Adam Pietrzykowski z klasy 6b.

W uroczystości udział wzięli Mazowiecki Kurator Oświaty p. Karol Semik, organizatorzy konkursu oraz dyrekcja Muzeum Wojska Polskiego.  Adam otrzymał dyplom i zaświadczenie finalisty konkursu oraz nagrodę książkową, które w jego imieniu odbierał szkolny opiekun konkursu W. Pasek. Wszystkim nagrodzonym uczniom oraz ich opiekunom dyrekcja Muzeum Wojska Polskiego zafundowała darmowe zwiedzanie.

Wiesław Pasek