Plenerowa uroczystość klasy trzeciej.

Dnia 16 czerwca 2014r. o godzinie 17.00 w Nadleśnictwie Wyszków w Leszczydole Nowinach odbyło się ognisko klasy III e.

Gdy wszyscy już dojechali na miejsce, zaczęła się inscenizacja dzieci, która została zorganizowana z okazji  Dnia Ojca i Matki. W czasie przedstawienia dzieci mówiły wiersze o wakacjach, a także dziewczynki zaprezentowały dwa układy taneczne. Po występach  rozpoczęło się pieczenie kiełbasek przy ognisku. Po poczęstunku odbyły się zawody sportowe. Pierwsza konkurencja było przeciąganie liny pomiędzy dziewczynkami a chłopcami, mamami a ojcami. Drugą konkurencją w której uczestniczyły zarówno dzieci jak i rodzice były skoki w workach. Zawody sportowe zakończył mecz piłki nożnej z udziałem chłopców i ich ojców. Niektóre dziewczynki kibicowały swoim tatusiom a inne grały w gumę i badbinktona.  Ognisko wszystkim się podobało. Padła propozycja,  że trzeba to powtórzyć  po wakacjach.

Sprawozdanie napisały uczennice klasy IIIe – Nikola Wyszyńska i Maja Zawadzka.