Piknik rodzinny klasy IIIa

Dnia 18 czerwca na terenie plebanii św Idziego na pożegnalnej  imprezie klasowej spotkali się uczniowie wraz z rodzicami i wychowawczynią H,Ambroziak.

W występie dla rodziców uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Następnie wszyscy wspólnie grillowali i kręcili watę cukrową. Zarówno dzieci, jak i rodzice mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności sportowych w wielu konkurencjach, było: przeciąganie liny, wyścigi w workach, rzuty woreczkami do celu, gra w ‘’Dwa ognie” ,piłkę nożną i siatkową. Wspólne zabawy na  Świerzym powietrzu dostarczyły wszystkim miłych wrażeń.

Uczniowie i rodzice serdecznie dziękują księdzu proboszczowi za udostępnienie terenu na piknik, oraz Państwu Sosnowskim za ufundowanie waty cukrowej.

Wychowawczyni klasy IIIa – H.Ambroziak