Podsumowanie osiągnięć uczniów

Na dwa dni przed  zakończeniem roku szkolnego  2013/2014 odbyły się w naszej szkole  apele podsumowujące różne  akcje i konkursy.

Wyróżniono i nagrodzono na nich wielu uczniów biorących udział w konkursach wiedzowych oraz plastycznych. Przedstawiono między innymi laureatów takich konkursów jak:

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Władysław Broniewski – patron mojej szkoły” w którym drugie miejsce zdobyła uczennica klasy Ic – Olga Zdrojewska.

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko – Planeta

Ogólnopolski Konkurs ‘’Tomik literacki młodych autorów”

Ogolnopolski konkurs historyczny.

Społeczność uczniowska miała okazję poznać zwycięzców konkursów przeprowadzonych w naszej szkole w maju i czerwcu - o ich wynikach  informowaliśmy na stronie internetowej naszej szkoły.

Podsumowana została również trwająca cały rok szkolny zbiórka plastikowych nakrętek. Zbiórka, która przyczyniła się do zakupu trzech wózków dla podopiecznych Żoliborskiego Stowarzyszenia Dom- Rodzina-Człowiek. Uczniowie naszej szkoły przekazali imponującą ilość nakrętek tj.183695 sztuk. Do klas które najaktywniej włączyły się do akcji należą:

• I miejsce –   kl.IIId. 27950 korków
  • II miejsce –  kl.IIa.19.870 korków
  • III miejsce – kl.IIIa.17051 korków
  • IV miejsce –  kl. Oa. 13046 korków
  • V miejsce –   kl.IIc.11906 korków
  • VI miejsce –  kl.VIb.10109 korków
  • VII miejsce – kl.IIIb.10029korków

Gratulujemy uczniom wspaniałych osiągnięć, to był naprawdę  udany rok szkolny!