Edukacyjna audycja muzyczna

Rozpoczęliśmy kolejny cykl koncertów muzycznych których odbiorcami są uczniowie klas 0 - III z naszej szkoły. Nowy rok szkolny i nowe, ciekawe spotkania zaproponowane przez Agencję Artystyczną MAT z Olsztyna

25 września uczniowie  po raz pierwszy w tym roku szkolnym spotkali się z ... Panią Muzyką.

Cykl spotkań  rozpoczął koncert zatytułowany "Klucz do...?" podczas którego  uczniowie mogli poznać nowe terminy muzyczne a także zobaczyć i  usłyszeć trąbkę i saksofon tenorowy. Chętne dzieci wcieliły się w rolę małych aktorów by przedstawić z pomocą prowadzącego  historyjkę specjalnie na to spotkanie przygotowaną. Na zakończenie czwartkowej lekcji muzyki uczniowie klas trzecich wykazywali się wiedzą zdobytą podczas koncertu. Pierwsze miejsce oraz awans do  finału zdobył Filip Kaczmarski z klasy IIIc .Gratulujemy!