Wycieczka do Warszawy

15.04.2013r. odbyła się wycieczka do Warszawy klas Va i Vb pod opieką wychowawczyń: Marii Błaszczak i Renaty Fydrych.

Dzieci pojechały na przedstawienie ,,Szatan z siódmej klasy”. Wspaniałe dekoracje oraz ciekawe stroje , przeniosły dzieci do minionej epoki, a wartka akcja i profesjonalna gra aktorów nie  pozwoliły nudzić się.

Następnie dzieci pojechały do Telewizji Polskiej , gdzie zwiedziły m.in. studio redakcji sportowej, studio programu ,, Sprawa dla reportera”, ,,Pytanie na śniadanie”, i wiele innych. W Muzeum Telewizji podziwiały pierwsze telewizory, kamery, mikrofony, inny sprzęt telewizyjny.

Wycieczka zakończyła się w McDonaldzie, po czym w dobrych humorach wróciliśmy do domu.

Renata Fydrych.