Podsumowanie programu „Fantastyczne Możliwości”

2 czerwca w naszej szkole odbył się Wieczór Dobrej Zabawy, który zakończył profilaktyczny program „Fantastyczne Możliwości”.

Program realizowany był przez panią E.Biernacką w klasie Vb, a jego głównym celem jest opóźnienie momentu, w którym młodzi ludzie po raz pierwszy sięgają po alkohol. W Wieczorze Dobrej Zabawy uczestniczyli uczniowie klasy Vb wraz z rodzicami, wychowawcą oraz panią wicedyrektor. Odwiedziła nas także pani redaktor z lokalnej prasy „Wyszkowiak”. Przy słodkim poczęstunku uczniowie przedstawiali swoje prezentacje o treściach antyalkoholowych oraz uczestniczyli w zabawach z rodzicami. Spotkanie przebiegło w miłej i wesołej atmosferze, a uczniowie klasy  Vb mają wiele pomysłów na spędzenie wolnego czasu bez sięgania po alkohol.

E.Biernacka