Wycieczka klas Ie i If

Dnia 01.12.2015r klasy Ie i I f udały się na wycieczkę do Warszawy.

Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzenie Starego Miasta. Dzieci zobaczyły m.in. Zamek Królewski, Kolumnę króla Zygmunta III Wazy, Bazylikę Archikatedralną pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela, Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Patronki Warszawy, Rynek Starego Miasta, Pomnik Warszawskiej Syrenki, Barbakan i mury obronne, Pomnik Małego Powstańca. Dzieci zachwycone były ogromną, kolorową choinką znajdującą się tuż obok Zamku Królewskiego. Kolejnym punktem wycieczki był Królewski Ogród Świateł w Wilanowie, który jest  jesienno-zimową wystawą, rozświetlającą ogród przy pałacu w Wilanowie. Obejrzeliśmy pokaz w Ogrodzie Wyobraźni, który rozświetla się w rytm muzyki klasycznej. Każde dziecko wsiadło do królewskiej karocy, zrobiliśmy też zdjęcie na Złotym Dziedzińcu. Na ustach dzieci cały czas gościł uśmiech.

Dziękujemy Pani Salwin i Swieżek za opiekę i poświęcony nam czas.

J.Hanusiak