Wycieczka klas piątych do Warszawy

25 XI klasy 5c i 5d wybrały się na wycieczkę do Warszawy.

Głównym punktem programu był Stadion Narodowy. Dzieci miały okazję obejrzeć stadion od środka: weszły na trybuny, zwiedziły szatnie i łazienki piłkarzy, w sali konferencyjnej mogły wczuć się w atmosferę , jaka towarzyszy zawodnikom w czasie wywiadów.Niezapomniane wrażenia pozostawiło też wejście na taras widokowy, na koronę,skąd dzieci mogły zrobić ciekawe zdjęcia.
Następnie udaliśmy się do Prehistorycznego Oceanarium 3 D. Niezapomnianych wrażeń dostarczyły nam morskie stwory, które w bardzo realny sposób prezentowały swoje rozmiary. Chwile grozy przeżyła grupa, gdy jeden z prehistorycznych rekinów próbował wydostać się z akwarium w "kulinarnych celach". Pełni wrażeń uczniowie niechętnie wracali do domu , upominając się o kolejną wycieczkę.

R.Fydrych