Wymarzona wycieczka pierwszoklasistów.

23 maja uczniowie klas Ib i Ic  z wych. E.Matak i R.Ślubowską wyruszyli na jednodniową wycieczkę do Warszawy której głównym celem było zwiedzenie Stadionu Narodowego.

Ten imponujący obiekt sportowy wywarł na dzieciach ogromne wrażenie zwłaszcza, że każdy z uczestników wycieczki mógł zasiąść na biało – czerwonych fotelach i poczuć się jak prawdziwy kibic podziwiając ogromne boisko i słynny, otwierany dach. Tego dnia nie zabrakło również wizyty w centrum zabaw   „Kolorado” gdzie dzieci przez dwie godziny mogły do woli  bawić się, biegać, skakać, zjeżdżać  i wspinać. To wyjątkowo atrakcyjne dla pierwszaków miejsce wyróżnia fakt, że oprócz tradycyjnych konstrukcji zabawowych(zjeżdżalni, przejść tubowych, ścian wspinaczkowych) posiadają również wiele ciekawych urządzeń do interaktywnej zabawy piłeczkami na bazie sprężonego powietrza, tj, wystrzałowe armatki, działka pneumatyczne, odkurzacze pałeczkowe i wiele innych.

W drodze powrotnej do Wyszkowa nie zabrakło obowiązkowego punktu  wycieczek szkolnych - posiłku w McDonald's. Trochę zmęczeni ale pełni wrażeń i gotowi na następną wspólną wyprawę wróciliśmy o godzinie 15.00 do czekających  rodziców.