Pasjonaci futbolu w Warszawie

17 maja uczniowie klas 1c i 1d wraz z wychowawczyniami E.Matak i R.Ślubowską wybrali się do Warszawy na wycieczkę, której głównym celem było zwiedzanie Stadionu Narodowego.

Pierwszoklasiści mieli okazję zobaczyć wiele ciekawych miejsc i poczuć się jak prawdziwi kibice zwiedzając piłkarskie szatnie, zasiadając na ławkach zawodników czy odwiedzając salę pomeczowych konferencji. Oglądali również miejsca przeznaczone do odpoczynku i relaksu piłkarzy.Na zakończenie uczestnicy wycieczki zasiedli na trybunach by z bliska podziwiać imponujacych rozmiarów rozsuwany dach,telebimy o powierzchni 54 m2 i płytę stadionu.
Ostatnim punktem wtorkowej wycieczki w stolicy była wizyta w centrum zabaw „Kolorado”, gdzie pierwszaki mogły do woli bawić się, biegać, skakać, zjeżdżać i wspinać się.
Wyjazd z pewnością można zaliczyć do udanych, dostarczył on wielu niezapomnianych przeżyć i dobrej zabawy.