Gminna uroczystość

Nauczyciele „Dwójki” znaleźli się  w gronie wyszkowskich pedagogów nagrodzonych z okazji Dnia Edukacji Narodowej przez Burmistrza Wyszkowa. Podczas miejskich uroczystości, 13 października w WOK „Hutnik” pedagodzy z naszej szkoły otrzymali następujące  nagrody:

Nagrodę Burmistrza Wyszkowa

dyrektor szkoły Jan Hryniewicz, nauczycielka nauczania zintegrowanego Renata Ślubowska

Tytuły ”Twórczy Nauczyciel”

nauczycielka języka angielskiego Olga Mitłosz

„Dobry Wychowawca”

nauczycielki nauczania zintegrowanego Elżbieta Majewska, Bożena Rozenek, nauczycielka przyrody Ewa Landoch, nauczycielka języka angielskiego Renata Ciok.

Nagrodzeni  zostali  również nauczyciele których uczniowie uzyskali znaczące sukcesy w konkursach i olimpiadach w roku szkolnym 2008/2009

- nauczycielka języka polskiego Alicja Kosińska, nauczycielka przyrody Ewa Landoch, nauczyciel historii Wiesław Pasek.
Podziękowano nauczycielom, którzy opracowywali Gminny Program Edukacji Ekologicznej, min. nauczycielce przyrody w naszej szkole - Ewie Landoch.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!