Rok szkolny 2023/24

Wycieczka klas trzecich.

Wycieczka klas trzecich do ważnych miejsc związanych z naszą historią.

Piesza wycieczka uczniów z klasy 3b.

Klasa 3b skorzystała z pięknej pogody. Wycieczka piesza do najbliższego lasu. Nie było lekko , przeszliśmy prawie 10 km, ale nikt nie marudził. Wszyscy świetnie się bawili.

Wycieczka 2a oraz 2b do Warszawy.

14 marca uczniowie klas 2a oraz 2b udali się do Warszawy na Stadion PGE Narodowy oraz do Centrum Rozrywki Hula Kula.
Wszystkim humory dopisywały, zabawa była przednia a pogoda jak zawsze słoneczna.

Wycieczka do Teatru Kamienica.

12 lutego uczniowie klas 5-7 wybrali się do teatru Kamienica na spektakl profilaktyczny "Wszechmocni w sieci".

PRZEDŚWIĄTECZNA WYCIECZKA KLAS 6

W ostatni wtorek przed świętami klasy szóste wybrały się do Warszawy, by wzmocnić relacje rówieśnicze.

Pierwszym punktem wycieczki był seans w kinie Cinema City. Uczniowie obejrzeli zabawny film fantasy pt. „Wonka” w technologii 4DX. Następnie w Hangarze 646 odbyli aktywną...

Piesza wycieczka klasy 4b.

Klasa 4b na lekcji historii dowiedziała się, że mała ojczyzna to okolica, w której się urodziliśmy, mieszkamy i jesteśmy z nią związani.

Wycieczka klasy 3a.

Wycieczki szkolne  są sprawdzonym sposobem   na integrację klasy oraz zdobycie nowych umiejętności . Na taki wyjazd wybrała  się   23 października klasa 3a.

Jesienny spacer.

Klasa 3c wybrała się na jesienny spacer do Parku Miejskiego.

Wycieczka klasy 2a oraz 2b.

Rok 2023 jest rokiem Mikołaja Kopernika.
Z tej okazji klasy 2a oraz 2b biorą udział w projekcie edukacyjnym „ Śladami Mikołaja Kopernika”.