Klasa 2a i 2b w parku na linach.

Dnia 17 maja klasa 2a i 2b wraz ze swymi wychowawczyniami wybrały się do Deskurowa do parku linowego „Leśna Frajda”.

Celem wycieczki było podnoszenie sprawności fizycznej dzieci oraz propagowanie spędzania czasu na świeżym powietrzu. Pokonując przeszkody parku linowego dzieci miały okazję do rozwijania poczucia równowagi, pewności siebie, koordynacji ruchów oraz przełamania bariery lęku wysokości i strachu. Dzieci bawiły się wspaniale korzystając z boiska, jeżdżąc na tyrolce, pokonując ciekawe przeszkody na linach oraz uczestnicząc w grach i zabawach integracyjno-sportowych: przeciąganie liny, wyścigi w workach, rozwiązywanie zagadek o tematyce przyrodniczej, zabawy z chustą animacyjną. Aby uzupełnić siły, właściciele parku przygotowali ognisko, na którym dzieci mogły upiec kiełbaski. Dzieci wróciły do szkoły zmęczone, ale też bardzo zadowolone i szczęśliwe. Dziękujemy bardzo za dodatkową pomoc w opiece nad dziećmi mamom Nikoli i Mariki z klasy 2a oraz mamom Adriana i Mateusza z klasy 2b.

Iwona Godleś