Rok szkolny 2016/17.

Międzyszkolna wycieczka do Drozdowa

14.VI.2017r. nasi uczniowie z klasy 2d i klasy 2e ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie spędzili na terenie  dworku Lutosławskich. Dworek znajdujący się w Drozdowie, niewielkiej miejscowości za Łomżą jest obecnie siedzibą Muzeum Przyrody.

Wycieczka w Góry Świętokrzyskie

W dniach 22 – 24 maja 2017r. klasy 5b, 5d, 4b, 4c pod opieką pani Marty Sadowskiej, pani Iwony Książak, pani Magdaleny Nizińskiej i pana Jana Laskowskiego wybrały się na wycieczkę w Góry Świętokrzyskie.

Loretto

Dzieci z klas III   pojechały 9 czerwca na pielgrzymko-wycieczkę do Loretto.

Kochamy zwierzęta.

Okazało się dziś, podczas wycieczki do ZOO w Warszawie, że wszystkie dzieciaki z klas 2c i 2d uwielbiają zwierzęta.

Wycieczka do Torunia i Solca Kujawskiego.

W dniach 22 - 23 maja uczniowie kl. 3d i 3e byli na wycieczce w Toruniu i Solcu Kujawskim.

Manufaktura czekolady i Teatr Lalka klasy 2e, 2f

W Teatrze Lalka oglądaliśmy spektakl  pt. " Krzesiwo". Następnie udaliśmy się do Manufaktyry czekolady gdzie każdy miał możliwość zrobienia własnej tabliczki czekolady.

Kraina Westernu.

W dniu 24 maja odbyła się jednodniowa wycieczka grup 0 A i 0 B do Krainy Westernu położonej w malowniczych okolicach Ciechanowa.

Skansen w Brańszczyku

Lekcje w  terenie to najlepsza nauka, przekonali się o tym uczniowie klasy 2 d  którzy 23 maja spędzili pouczający dzień w Brańszczyku.

Pierwszaki w Warszawie .

W dniu 23 maja pierwszaki naszej szkoły wyruszyły na wycieczkę do Warszawy.

Klasa 2a i 2b w parku na linach.

Dnia 17 maja klasa 2a i 2b wraz ze swymi wychowawczyniami wybrały się do Deskurowa do parku linowego „Leśna Frajda”.