Sprawozdanie z pracy w Młodzieżowej Radzie Wyszkowa.

W czasie kilku ostatnich miesięcy w Urzędzie Miasta odbyły się dwa spotkania Młodzieżowej Rady Wyszkowa. W zebraniach uczestniczyli członkowie Rady, dyrektorzy miejskich szkół, ośrodków oraz placówek oświatowych.
Po wybraniu przewodniczącego, skarbnika, wiceprzewodniczącego, sprawdzeniu listy, na zebraniu były poruszane problemy związane z mieszkaniem w mieście. Padały propozycję, które mogłyby ulepszyć nasze miasto, np. poprawa oświetlenia w parku lub więcej ławek i koszy na śmieci. Następnie każdy z dyrektorów wypowiadał się na temat tego, w jaki sposób funkcjonuje jego placówka. Później zastanawialiśmy się, które z podanych propozycji mogłyby zostać zrealizowane. Były omawiane: spływy kajakowe, powiększenie lodowiska, wypożyczalnia rolek i rowerów. Rozmawialiśmy też na temat imprez i koncertów gwiazd, takich jak Michał Szpak, które mają odbyć się w mieście. Na koniec przewodniczący zamknął obrady.
    Będziemy informować naszą społeczność szkolną o kolejnych posiedzeniach Młodzieżowej Rady i efektach jej pracy.

Natalia Piasecka -
    Członek Młodzieżowej Rady Wyszkowa