Dzień Talentu w SP 2.

Pod takim hasłem społeczność uczniowska zaakcentowała pierwszy dzień wiosny.

Uczniowie klas młodszych i starszych zgromadzili się na sali gimnastycznej, aby przywitać wiosnę. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego podali krótkie informacje na temat tej pory roku. Następnie zapowiadali chętnych uczniów, którzy prezentowali swoje talenty indywidualnie lub grupowo. Widownia mogła podziwiać taniec, śpiew, grę na gitarze, szybkie układanie kostki Rubika czy prace plastyczne.
  Jak powiedziała Maria Skłodowska-Curie: „Musimy mieć wytrwałość i ponad wszystko wiarę w siebie. Musimy być pewni, że mamy do czegoś talent”.
Prezentujący się uczniowie zostali nagrodzeni słodyczami zakupionymi z funduszu Samorządu Uczniowskiego.
   Dziękujemy za pokazanie swoich talentów!!!
Natomiast umiejętności sportowe zostały zaprezentowane w meczu siatkowym, w którym zagrali nauczyciele kontra uczniowie. Walka była wyrównana, ale większym talentem sportowym wykazali się nauczyciele 3:1.

E. Biernacka