"NIE LICZY SIĘ TO ILE POSIADASZ, ALE ILE DAJESZ INNYM..."

Społeczność SP 2 przystąpiła do XIX edycji ogólnopolskiej akcji Góry Grosza, której celem jest zbieranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną.

Okazuje się, że oddając chociażby jeden grosz, można zrealizować wielkie przedsięwzięcie na rzecz dzieci w trudnej sytuacji życiowej.
W tym roku zebraliśmy 1710,94 zł i tym samym pobiliśmy rekord z lat ubiegłych!
Wykazaliśmy się ogromną ofiarnością i wielką empatią.

Najhojniejsze klasy wśród 1 - 4 to: 2c (106,34 zł), 4e (85,65 zł) oraz 4b (83,33 zł).
Wśród klas 5-8 największą ofiarnością wykazały się klasy: 5b (200,64 zł), 7b (156,74 zł) oraz 5a (134,67 zł).
Wszystkim zaangażowanym uczniom i wychowawcom Samorząd Uczniowski składa serdeczne podziękowania.

Szczególnie podziękowania należą się pani dyrektor Monice Chełmickiej za koordynowanie całej akcji oraz rodzicom, którzy zajęli się segregowaniem monet, liczeniem nominałów, pakowaniem i ważeniem oraz wysłaniem ich do organizatora.
Ten trud podjęli:
pani Katarzyna Uzdowska, pani Agnieszka Jóźwiak, pani Anna Pyśk, pani Beata Mizińska, pan Paweł Zawadzki oraz pani Justyna Rogulska-Nowak.

Dziękujemy!!!!!

"Nie liczy się to, ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz"
 Ofiarność zmienia świat na lepszy!

E. Biernacka