• Odwiedziło nas: 3292079

Wszystkie Kolory Świata.

W dniu 20.02.2019r  odbyła się wielka aukcja uszytych przez dzieci lalek. Każdy z przybyłych gości mógł zaopiekować się wybraną przez siebie laleczką, przekazując w zamian darowiznę na rzecz ratowania życia dzieci.

Wylicytowano 48 laleczek.Znalezione obrazy dla zapytania serce gif

Minimalną kwotą darowizny było 10 zł- umożliwiające zaszczepienie jednego dziecka przeciw najpoważniejszym chorobom wieku dziecięcego.

Hojność przybyłych przeszła nasze najśmielsze oczekiwania i  w sumie na konto UNICEF-u możemy przekazać 4070 zł, fundując w ten sposób 402 szczepionki.

Wsparcie i wielkie serce okazali :

Jakub Zając, Aneta Zęgota, Monika Chełmicka, Katarzyna Wiśniewska, Renata Ciok, Dorota Podgórska, Magdalena Nizińska, Natalia Orłowska, Antek Olszewski, Dorota Nizińska, Samorząd Uczniowski SP2, Jan Pyśk, Juliusz Wróbel, Oliwier Parnicki, Szymon Kania, Joanna Gryc, Bogumiła Zakrzewska, Anna Pyśk, Mateusz Garbarczyk, Aleksandra Gołębiewska, Gabrysia Pietruszka, Paweł Karpiński, Natalia Zdziarstek, klasa II b SP2, Michalina Zawadzka, Edyta Brejnak, Lena Kowalska, Natalia Gałązka, Elżbieta Matak, Joanna Hanusiak, oraz strażacy z Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Wyszkowie.