Klasy siódme w Warszawie.

24 marca uczniowie klas siódmych wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Warszawy.

W Teatrze Kamienica obejrzeli spektakl "Wszechmocni w sieci" poruszający aktualną problematykę cyberprzemocy. Lajki, stories, snapy – to świat, w którym dzisiaj żyją młodzi ludzie. Akceptacja siebie, relacje, uczucia zależne są od liczby kciuków, serduszek i cukierkowych komentarzy. Co się stanie kiedy jednak przyjdzie zmierzyć się z hejtem? Do czego może doprowadzić brutalność w świecie internetu? Na te oraz wiele innych trudnych pytań odpowiedzi mogli znaleźć siódmoklasiści, oglądając spektakl. Miłej rozrywki dostarczył uczniom wspólnie spędzony czas w kręgielni Hula Kula. Ostatnim punktem w programie wycieczki był, oczywiście, McDonald's.