Rok szkolny 2021/22

Integracyjna wycieczka na wieś.

15.06.2022r. dzieci z klas 1a i 2a udały się wraz z opiekunkami na wycieczkę do Gąsiorowa.

Góry , nasze góry.

W dniach 28maja -1 czerwca uczniowie klas 4C, 6A, 7A, 8C uczestniczyli w wycieczce do Zakopanego.

Wycieczka do Torunia

Uczniowie klas 3A oraz 3 C wybrali się do grodu Mikołaja Kopernika. i piernika.

Z wizytą na Wawelu i nie tylko...

W dniach 30 maja - 2 czerwca 2022 roku uczniowie klas 7d, 7c, 7f i 8e wraz z opiekunami - Elżbietą Bzurą, Renatą Ciok, Jolantą Królikowską, Darią Skórką i Martyną Turek udali się na wycieczkę do Krakowa, Wieliczki i Ojcowskiego Parku Narodowego.

Młyn Gąsiorowo

Klasa 2b i 3b miło spędziły czas na wycieczce w Młynie Gąsiorowo.

Wyszkowskie łęgi.

Klasa 1b wybrała się na wycieczkę szlakiem brzegu rzeki Bug, na pobliskie łęgi.

Klasa 1c w „Leszczynowym Zaciszu”.

Uczniowie z klasy 1c uczestniczyli w wycieczce do zagrody edukacyjnej  „Leszczynowe Zacisze” w miejscowości Rozalin.

Pierwszaki w Centrum Nauki Kopernik.

Uczniowie klasy 1b zwiedzili Centrum Nauki Kopernik oraz oglądali film w planetarium pt:,,Astronauta" w rozmiarze 3D.

MIĘDZY ILUZJĄ A TEATREM.

W słoneczny poniedziałek klasy 4a i 4c udały się do stolicy. Pierwszym punktem wycieczki był spacer po Starym Mieście.

Klasy siódme w Warszawie.

24 marca uczniowie klas siódmych wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Warszawy.