Wycieczka do Płocka - kl. IIa i IIb.

Dnia 5 maja klasy IIa i IIb były na wycieczce w Płocku.

Program wycieczki był zróżnicowany i ciekawy. Dzieci obejrzały w Teatrze Dramatycznym spektakl "Calineczka". Zachwyciły się losami Calineczki i pięknymi strojami aktorów. Przeszły wzdłuż Wisły pod dom i pomnik Władysława Broniewskiego patrona naszej szkoły.
ZOO było dla dzieci miejscem, gdzie zobaczyły hodowlę dzikich zwierząt, w tym gatunków najrzadszych. Były bardzo zainteresowane zwiedzaniem. Miały nawet możliwość zabawy z małymi koźlętami.
Następnym punktem wycieczki był Park Linowy - ZOOLANDIA, gdzie dzieci pokonywały kolorowe przeszkody linowe zawieszone między domkami zainstalowanymi na drzewach i palach. Trasa zawierała do pokonania jedenaście ciekawych przeszkód, takich jak: kacze łapy, zjazd tyrolski, mostki i tunele. Była to świetna zabawa, która dostarczyła im wiele radości i pozwoliła sprawdzić swoje umiejętności.
Końcowym punktem był posiłek w McDonalds.
Dzieci zmęczone, ale szczęśliwe powróciły z wieloma wrażeniami. Była to bardzo udana wycieczka.

Bożena Rozenek, Hanna Ambroziak