W ŚWIECIE ILUZJI.

10 maja pojechaliśmy na wycieczkę do Farmy Iluzji. Bylo nas dość dużo z klasy Ic,Ie i If. Razem z nami pojechały mamy , które pilnowały by nikt nie zaginął w labiryncie  czy w ,,Tunelu Zapomnienia".

Na miejscu przeżyliśmy  przygody, które nie tylko inspirują, ale również pozwalają  miło spędzić czas na łonie natury.

Znajduje się tu jedyna na świecie podniesiona na balonach Chata Tajemnic, Muzeum Iluzji, wiklinowy labirynt i wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Zapraszamy do galerii -widać, że zabawa była przednia i humory dopisywały.

Wycieczka klas 1c, 1e, 1f
10.05.2016r uczniowie klas 1c, 1e, 1f wzięli udział w wycieczce na Farmę Iluzji. Atrakcjami do dłuższego zwiedzania były: Latająca Chata Tajemnic, Muzeum Iluzji, Tunel Zapomnienia, Labirynt Luster, Pokój Amesa, Zakręcony domek, Bajkowy Pałac Cieni, Klubik Filmowy. Atrakcjami do konstruktywnej zabawy były : Lewitujące piłeczki, Głowa na talerzu, Strefa drewnianych gier. Iluzyjne eksponaty do podziwiania to m.in. Lewitujący kran, Magiczny domek, Studnia nieskończoności. Ponadto dzieci weszły do Wiklinowego Labiryntu, w którym miały za zadanie odnalezienie wskazówek koniecznych do rozwiązania pewnej zagadki. Nasze dzielne pierwszaki pokonywały też Szlak Trapera- czyli przygoda na mokradłach pełnych niespodzianek i szły Ścieżką Zdrowia. Wycieczka wszystkim przypadła do gustu. Dziękujemy mamom za pomoc w opiece nad dziećmi.

Joanna Hanusiak