Rok szkolny 2020/21

W "Skrzatowie".

Dnia 11 czerwca klasa 1a była na wycieczce w Grzegorzewie. W wiosce "Skrzatów" czekało na dzieci wiele atrakcji.

TROCHĘ ROZRYWKI I NIECO ZADUMY.

23 czerwca uczniowie klasy 8c wyruszyli na ostatnią wycieczkę przed pożegnaniem i opuszczeniem murów SP 2.

Powitanie lata.

Piknikiem w parku powitali lato uczniowie kl. 6d i kl. 6e. W ten upalny dzień znaleźli ochłodę w cieniu drzew i miło spędzili czas w gronie kolegów i koleżanek. W drodze powrotnej była pizza i lody.

Nad rzeką jest klimat!

Wzdłuż rzeki Bug prowadził szlak  wędrówki klasy 3 a ,  a przewodnikiem naszej przygody był dziadek Julka - p. Jerzy Sitek.

Dzień Dziecka na Sosnowej.

Klasa 3 a miło spędzila czas w Dniu Dziecka. Wybraliśmy aktywność fizyczną i własnie dziś pokonaliśmy łącznie około 7 kilometrów.

X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w „Lisiej Norze” .

2 października klasa IV b wyruszyła się na wycieczkę integracyjną do „Lisiej Nory” w Leszczydole Pustkach.

3b w „Leszczynowym Zaciszu”.

29 września klasa 3b wyruszyła na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego  „Leszczynowe Zacisze” w Rozalinie.

Pierwszy dzień jesieni.

Lekcje to nie tylko zajęcia w klasie, dlatego uczniowie klasy 2 c 23 września udali się do parku.

Słoneczny dzień w krainie skrzatów.

Dnia 14 września dzieci z klasy 2c odwiedziły Skrzatowo w Lipinach, urokliwe miejsce pełne atrakcji.