Rok szkolny 2018/19

Nadszedł czas pożegnania z trzecią klasą.

Zakończenia bywają smutne , ale są potrzebne. Przecież gdyby nie one, nic by się nigdy nie mogło zacząć.

Spacerkiem po Wyszkowie…

17 czerwca uczniowie klas IVd i IVf wraz z wychowawcami wybrali się na spacer po Wyszkowie.

Wycieczka do Zoo

Klasy 4a, 5b i 7c pod opieką nauczycieli Natalii Orłowskiej, Łukasza Damętko i Tomasz Skwierczyńskiego udały się do warszawskiego Zoo.

Klasa 1c poznawała pracę policji.

W dniu 12 czerwca 2019 roku zorganizowana została wycieczka do Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie.

AKTYWNE POZEGNANIE ROKU SZKOLNEGO W "SZTURMÓWCE"

12 czerwca uczniowie z klasy 7b, 6b, 6a i 7d udali się na wycieczkę do Parku Edukacji i Rozrywki "Szturmówka" pod opieką p. M. Sadowskiej oraz p. I. Książak.

Wycieczka klasy 2c

10 czerwca 2019r klasa 2 c była na wycieczce w Nadleśnictwie w Leszczydole Nowiny.

Wycieczka do Kazimierza Dolnego klasy IIIb, Va, Vd

W dniach 10-11 czerwca 2019r klasy IIIb, IVc, IVd, IVf, Va, Vd uczestniczyły w wycieczce doKazimierza Dolnego, Janowca, Magicznych Ogrodów w Janowcu.

Wycieczka do Kazimierza Dolnego klasy IVc, IVd, IVf

1b w 1. Bazie Lotnictwa Transportowego.

27 marca klasa 1b wybrała się na wycieczkę do 1. Bazy Lotnictwa Transportowego mieszczącej się na warszawskim Okęciu.

Wycieczka klasy VIa.

W dniu 4 IV uczniowie klasy VIa wraz z opiekunami wyruszyli na wycieczkę do Warszawy.